تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش دو خوابه 125 متری ، لوکس ، سفیر شمالی

فروش دو خوابه 125 متری ، لوکس ، سفیر شمالی

1 هفته پیش در درکی

متراژ
125
ساخت
1396
قیمت کل
‏12,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏103,200,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود

⚡️فروش فوری ⚡️
125 متر/ دو خوابه / فول امکانات

✔️ 8 واحدی
✔️ سالن 45 متری دلباز
✔️ اتاقها دارای کمد دیواری
✔️ کناف و نورپردازی
✔️ کابینت هایگلاس
✔️ سند تک برگ
✔️ تخلیه و قابلیت رهن تا 1 میلیارد و 200

❗️ مالک فروشنده واقعی است
❗️ قابل مذاکره پای معامله

⚜️ آریا ملک ⚜️
ادرس : سفیر شمالی کوچه 18 فرعی سوم ( 24 متری آزادگان )

کارشناس شما : جعفری

تماس بگیرید قبل از اینکه فروش بره