تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش دو خوابه مستر دار/ 118متر/گلشهر/تماما نورگیر

فروش دو خوابه مستر دار/ 118متر/گلشهر/تماما نورگیر

1 هفته پیش در بندرعباس

متراژ
118
ساخت
1404
قیمت کل
‏12,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,474,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
6
سلام️ ❇️ بنام خالق روزی دهنده❇️
‼️فروش فوری ⚡
⭐️ با قیمت ایده آل در گلشهر ✅

فرصت مناسب برای شما تا در یکی از جذاب ترین مناطق گلشهر, سرمایه ای مطمئن داشته باشید⚡

___________
⚜️ آپارتمان دو خوابه
⚜️ 118 متری
⚜️متریال مناسب و با دوام در مقابل شرجی
✅️آسانسور با گیربکس ایتالیایی 6 نفره
✅ پذیرایی دلباز و یکدست ⭐
✅ دوربین مداربسته در تمومی مشاعات
✅ گازکشی شده/سیستم اطفاء حریق هوشمند

‼️قابلیت رهن: 2میلیارد تومان ⭕
⭕️تحویل دو ماهه
،‼️قیمت متری :110 تومن
_________
‼️جهت اطلاع از جزئیات و سایر موارد تماس بگیرید..
⭐مشاور ملکی شما: حسین سرخاب
«««««« Hossein; sarkhab »»»»»

⚜️مشاوره و تضمین سرمایه شما بر عهده ماست⭐
گام به گام با شما هستیم برای انتخابی هوشمند❇️