تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش / دو طبقه روی پیلوت/محدوده شصت متری

فروش / دو طبقه روی پیلوت/محدوده شصت متری

2 روز پیش در خرم آباد

متراژ
195
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏102,564,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
2
املاک روشا آداک
فروش یک واحد آپارتمان دو طبقه به همراه پارکینگ
طبقاتش تک واحدی به متراژ 135 متر
دارای انباری
هر طبقه دارای دو خواب
هردو خواب دارای کمد دیواری
طبقه بالا کولر گازی و سقف کاذب و دارای تی وی روم
طبقه پایین کولر آبی
گرمایشی هر دو بخاری
هردو واحد فول کابینت mdf
طبقه بالا کاغذ دیواری شده مرتب شیک و تمیز
هردو واحد مثل هم هستند
دارای پارکینگ جای پنج الی شیش ماشین
به جز اپارتمان ملک دارای 60 متر زمین خاکی پشتی
در مجموع 195 متر که 135 متر ساختمان و 60 متر هم زمین خاکی جدا پشت ساختمان دارد
که به عنوان پارکینگ هم میشه درستش کرد
هردو واحد شبیه هم هستند هردو دارای بالکن بزرگ
ویو ابدی روبه پارک 9 دی
خونه شیک و تمیز بر خیابان 60 متری در بهترین نقطه شهر و دسترسی به همه چی
فول امکانات و ویو ابدی و زیبا
هردو واحد و به همراه پارکینگ در دست مستاجر اند

لطفا توضیحات رو با دقت بخونید دارای سند تک برگ
خونه شیک و تمیز و مرتب
مشاور شما قنبری