تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش دو طبقه مجزا 22 بهمن کوچه 20

فروش دو طبقه مجزا 22 بهمن کوچه 20

3 ساعت پیش در جهرم

متراژ
243
ساخت
1394
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏12,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏52,880,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
فروش
دو طبقه
هر طبقه مجزا با سند تک برگ
هر دو طبقه سه خواب
زمین 243 متر
نیم طبق پایین 135 متر
نیم طبق بالا 156 متر 23 متر پارکینگ
اسپلیت و کولر آبی
کوچه بن بست با همسایگان عالی
امتیاز آب برق گاز تلفن جدا
شخصی ساز با بهترین مصالح
فروش بخاطر مهاجرت
لوکیشن بینظیر