تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش دو عدد تجاری برا اصلی ایستگاه 11

فروش دو عدد تجاری برا اصلی ایستگاه 11

1 هفته پیش در آبادان

متراژ
192
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏13,440,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,000,000 تومان
با سلام
فروش دو عدد تجاری با لوکشینی بسیار عالی
192 متر
سند تک برگ
درب کرکره ای
نما سنگ
با بهترین متریال موجود ساخته شده
با ماشین ، ملک ، زمین قابل معاوضه می باشد
قیمت اعلامی قابل مذاکره میباشد