تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش دوخوابه فرایبورگ

فروش دوخوابه فرایبورگ

3 روز پیش در مرداویج

متراژ
102
ساخت
1373
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏13,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏136,274,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام
102 متر . دوخوابه. طبقه همکف بازسازی شده شیک نورگیری از شرق.کل مجتمع 5 واحد.
قدرالسهم زمین این اپارتمان از کل زمین 47 متر مربع است با یک حساب سرانگشتی قیمت زمین در این نقطه از شهر، متوجه می شوید که قیمت فروش با اختلاف زیادی پایین تر از قیمت واقعی است.فقط پارکینگ ندارد.