تائید

فروش/دوطبقه

14 ساعت پیش در یاسوج

متراژ
400
ساخت
1400
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏16,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,125,000 تومان
طبقه
1
باسلام .

✔️جهت کلیه امور ملکی، با ما در تماس باشید

✅قدمت و اعتبار ما به همراه مشاور حقوقی تخصصی در کنار شما عزیزان در امور قراردادها میباشد .
_____________________________________

_سند تک برگ
_ فروش دو طبقه ارم
_ 400 متر مجموع دو طبقه اول و دوم و همکف همراه با پارکینگ.
_ 165 متر هر کدام واحد هم کف یه خواب 70 متر ،
_قابلیت رهن و اجاره به مبلغ 1 میلیارد با 30 تومن
مشاعات و تجهیزات مناسب( دوربین مدار بسته پنل خورشیدی.
کمد دیواری بزرگ ، کابینت ام دی اف پنجره ها دو جداره ، پارکینگ آیفون ، ،مخزن آب ، کولر آبی و ......

_____________________________________
مشاور : بخت

مدیریت و مشاور حقوقی: فریدی