تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش دوقطعه زمین ارزشمند با قیمت استثنایی

فروش دوقطعه زمین ارزشمند با قیمت استثنایی

2 هفته پیش در کوی خزر

قیمت کل
‏2,475,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,500,000 تومان
درود فراوان خدمت عزیزان

اگر دنبال خریدی مطمئن با نازلترین قیمت هستین

دوقطعه زمین بصورت تکی یا یکجا بفروش میرسد
زمین کاملا مستطیل بدون پرتی
به متراژ 500 و 450 متری
سند در دست اقدام و به زودی آماده میشه
کلا مسکونی
دیوارکشی شده
مدارک شسته و رفته
محیطی آرام و دلنشین با مردمی خونگرم
فقط متری 5500
درصورت خرید هردو قطعه تخفیف داده میشود

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید
تماس بگیرید
یا حضوری به دفتر املاک ابوالفضل واقع در خزر 14 مراجعه فرمایید

فایلهای مشابه موجود میباشد