تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش زمین 251متری/فرصت عالی برای سرمایه گذاری

فروش زمین 251متری/فرصت عالی برای سرمایه گذاری

2 روز پیش در همایون ویلا

متراژ
1
ساخت
1403
متراژ زمین
251
قیمت کل
‏2,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,964,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
‼️‼️‼️‼️آگهی فروش زمین 251 متری‼️‼️‼️‼️

✅️ موقعیت: [واقع در منطقه ویلایی پدم]
✅️ مساحت: 251 متر مربع
✅️ کاربری: [باغ و باغچه]
✅️ دسترسی: نزدیک به خیابان اصلی، امکانات شهری کامل
✅️ امکانات: آب، برق، گاز بالاسر ملک
✅️ سند: [دارای سند تک برگ آماده انتقال در دفترخانه]
✅️ قیمت: [توافقی]

⚠️موقعیت عالی برای سرمایه گذاری
⚠️⚠️ قابل معاوضه با [ خودرو ]

♦️♦️♦️در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، تماس بگیرید!