تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 257 متری مسکونی

فروش زمین 257 متری مسکونی

4 هفته پیش در محمودآباد

قیمت کل
‏3،469،000،000 تومان
قیمت هر متر
‏13،498،000 تومان
محموداباد ـ سیارکلا

کد_فایل_3621
قیمت اعلامی مالک در
تاریخ: 1405/1/18

فروش_زمین_مسکونی
متراژ زمین: 257 متر

قیمت هر متر: 13٬500٬000 تومان
قیمت کل: 3٬469٬500٬000 تومان

املاک مهرداد
کارشناس: مهرداد تقی پور
مدیریت مهرداد (امیر پارسا ) تقی پور
املاک_مهرداد