تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 272 متری کاربری مسکونی (املاک امامی)

فروش زمین 272 متری کاربری مسکونی (املاک امامی)

19 ساعت پیش در شهر قدس

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏14,960,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,000,000 تومان
بسم تعالی

سایت املاک امامی شعبه دو

❇️فایل موردنظر:

✅️متراژ272متر
✅️سند دار
✅️کاربری مسکونی
✅️قابلیت ساخت و اخذجواز
✅️محدوده سرخه حصار باغ سبزی
✅️منطقه درحال ساخت
✅️بحر زمین 10
✅️گذر کوچه 12
✅️قیمت استثنایی

⭕️فایل های مشابه متناسب با بودجه شما موجود است

⭕️مشاور شما:محمدرضا امامی

⭕️آدرس دفتر شعبه دو:شهرقدس، بلوار مصلی، خیابان مفتح شمالی روبروی مسجد حضرت