تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش زمین 275 متری صنعتی 30 متری صنعتگران

فروش زمین 275 متری صنعتی 30 متری صنعتگران

2 سال پیش در کرج

متراژ
275
ساخت
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬818٬000 تومان
⚜هلدینگ املاک سرو آشیانه بیاتونی با افتخار تقدیم میکند⚜

فروش زمین 275 متری واقع در 30 متری صنعتگران
دارای سند 6 دانگ تک برگ
خیابان شیراز
در سند کاربری قید نشده است
امکان ساخت وساز و نصب سوله

⚜هلدینگ املاک سرو آشیانه بیاتونی ارائه دهنده vip ترین خدمات مشاوره ملکی و قوی ترین فایلینگ البرز در خدمت شما عزیزان می باشد⚜
سه راه گوهر دشت، برج ققنوس، طبقه چهارم و ششم
با ساب، صاب ملکی!
فایل های مشابه متناسب با بودجه شما موجود میباشد. در صورت اشغال بودن لطفا پیام بگذارید، با شما تماس گرفته خواهد شد.
با تشکر