تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 280متری روستای نورین

فروش زمین 280متری روستای نورین

3 روز پیش در ابهر

قیمت کل
‏1,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,000,000 تومان
✅املاک فدرال ابهر ✅
بانک اطلاعات ملکی ابهر
_____________________
{تاپ لوکیشن منطقه شهرک روستایی نورین}
{دسترسی آسان به مراکز تجاری و رفاهی}

✅ زمین 280متری
مدارک معتبر از مالک اصلی
✅ انشعابات کنار زمین
گذر12متری
✅ جبهه جنوبی
مناسب ساخت ویلایی دلبخواه
✅ بهترین گزینه برای خرید
موقعیت عالی
✅ برای اطلاعات بیشتر تماس

{ملک زمین میباشد}
_______________________
❇️واحد توسط کارشناس املاک فدرال ابهر کارشناسی شده
اطلاعات وعکس ها مربوط به واحد میباشد❇️

آقای خدابنده لو
_____________________
✅خرید و فروش/رهن و اجاره/مشارکت در ساخت✅