ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
فروش زمین 300 متری با اسکلت چوگیاه
فروش زمین 300 متری با اسکلت چوگیاه
10 ماه پیش در چو گیاه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
36٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
120٬000٬000 تومان
آدرس اسکلت واقع در چوگیاه خ فرزانگان
- متراژ زمین 300 متر عرض 12
- در حال حاضر در مرحله سقف دوم
- با تمامی هزینه های پروانه شهرداری
- چهار تک واحدی هر طبق 200 متر بنا
- متری 95 میلیون + خرج کرد تا امروز
- سازنده یک سال از زمان ساخت جلو میباشد
- فروش به صورت نقدی یا تهاتر با ویلایی یا پکیج
- بهترین لوکشن منطقه چوگیاه و خیابان 30 متری
- تمامی مدارک به صورت کامل تحویل خریدار میگردد
- آدرس فقط حضوری با تخفیف فقط پای قرارداد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آقای فرخنده
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت