تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 308 متری/بر اصلی جاده چمخاله

فروش زمین 308 متری/بر اصلی جاده چمخاله

1 هفته پیش در چاف و چمخاله

قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏32,467,000 تومان
✨ فرصت ویژه خرید زمین در محور چمخاله_لنگرود ✨
لطفاً متن را با دقت مطالعه فرمایید، سپس جهت هماهنگی تماس بگیرید.
فرصت رو از دست ندید!
یک انتخاب عالی برای ساخت یا سرمایه گذاری مطمئن

کد115
✳️ متراژ زمین:308 متر
✳️ بر زمین:16متر
✳️کاربری مختلط
✳️ مناسب سرمایه گذاری و ساخت
✳️ براصلی جاده چمخاله
✳️ سند دارد

املاک پلاک
تنها یک هدف، رضایت شما
مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص ما