تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 355متری کد684

فروش زمین 355متری کد684

2 هفته پیش در صومعه سرا

قیمت کل
‏3,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,000,000 تومان
کد684
فروش زمین شهری
متراژ کل 355متر
بر زمین 15متر
سند تک برگ
دسترسی اسان به تمام اماکن های عمومی
قیمت متری ده میلیون

جهت اطلاعت بیشتر با ما تماس بگیرید

مشاور املاک محسن