تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 450 متری

فروش زمین 450 متری

11 ماه پیش در نهاوند

قیمت کل
27٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬000٬000 تومان
.....به نام یگانه معمار هستی................

«املاک بردیا» با تمام تلاش سعی در ارائه بهترین فایل ها
در زمینه خرید و فروش و رهن و اجاره ومشارکت درساخت را دارد

فروش ملک تجاری

450متر

دو بر

دو طبقه طبقه همکف تجاری و در رهن

طبقه بالا مسکونی

قیمت :27/000/000/000تومان

لوکیشن : گلشن بر اصلی

✅همراهان املاک بردیا به دلیل موج زیاد پیام ها در دیوار از تاخیر خود در پاسخگویی به سوالات شما عذر خواهم برای تسریع در کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید
✅دوستان و همراهان عزیز ساعت پاسخگویی از 9صبح تا21شب می باشد لطفا روزهای جمعه فقط پیام بذارید که بتوانم پاسخگوی شما عزیزان باشم

برای هماهنگی و بازدید به املاک بردیا واقع در سرداب غربی مراجعه نمایید

فایل های خود را به ما بسپارید «املاک بردیا ».

ویلایی..آپارتمان...زمین های زراعتی ..مسکونی ...تجاری ..مشارکت درساخت

با مدیریت :
خزائی
@amalk_bardya