تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش زمین 500متری دور دیوار ودفتری با برق

فروش زمین 500متری دور دیوار ودفتری با برق

4 روز پیش در سپاد

متراژ
500
ساخت
1403
اتاق
2
قیمت کل
‏3,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,400,000 تومان
با سلام خدمت شما دوستان گرامی املاک شورابی هستم کارشناس خرید وفروش رهن واجاره درمنطقه خین عرب وکشاورز سوله کارگاه انباردوردیوار زمین
زمین 500متری موقعیت مکانی عالی به فروش می رسد
دور دیوار برق روشنایی از همسایه
جهت سرمایه گذاری عالی وجهت رهن اجاره دادن مستقلات
موارد مشابه موجود است
موارد خود را به ما بسپارید
املاک شورابی عضو رسمی اتحادیه املاک