تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 520 متری،خوش قیمت،گیلار

فروش زمین 520 متری،خوش قیمت،گیلار

1 هفته پیش در گیلار

قیمت کل
‏7,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,615,000 تومان
⚜️به نام یگانه معمار هستی⚜️
.
املاک تهران:غازیان،اطبا،میدان نخل،املاک تهران
.
✅زمین فوق دارای 20 متر بر میباشد✅
✅دور دیوار شده✅
✅مناسب سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت✅
مشاور امور ملکی شما:بقایی