تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 600متر با پروانه

فروش زمین 600متر با پروانه

18 ساعت پیش در فرهنگ شهر

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏130,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏216,666,000 تومان
✅️فروش یک قطعه زمین 600 متری

✅️✴️ املاک عمارت (فرهنگ شهر)