تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 900 متری باغی/ مناسب سرمایه گذاری

فروش زمین 900 متری باغی/ مناسب سرمایه گذاری

3 روز پیش در توتکابن

قیمت کل
‏3,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,000,000 تومان
⚜️ فروش زمین 900 متری مناسب سرمایه گذاری ⚜️

⚕️ دارای مدارک معتبر
⚕️ متراژ : 900 متر
⚕️ کاربری زراعی / باغی
⚕️چسبیده به طرح مسکونی
⚕️ امتیازات پای زمین
⚕️ لوکیشن عالی
⚕️ فاصله تا اتوبان 5 دقیقه

⚕️ قیمت : 3 میلیارد و 600 میلیون

⭕با ما در تماس باشید کامل ترین فایلینگ منطقه با توجه به نقدینگی شما ⭕

⚜️ املاک شریف ⚜️
_______________________