تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین با بنای کلنگی،مشاور مهدیه اسماعیلی

فروش زمین با بنای کلنگی،مشاور مهدیه اسماعیلی

6 ساعت پیش در شیرگاه

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,666,000 تومان
دفتر املاک ویلاتو شیرگاه
❇️ فروش زمین با بنای کلنگی
❇️ کد: V98
❇️ متراژ زمین: 900 متر با یک بنای کلنگی که صرفا انشعابات دارد
❇️ از دوطرف راه دسترسی دارد و دارای حدود 50 متر بر می باشد.
❇️ موقعیت: منطقه برند شهری،ویودار و جای امن و دنج

نکته مهم،لوکیشن مندرج در آگهی، لوکیشن خود ملک نیست.
⚠️ به دلیل نوسانات بازار املاک، قیمت درج شده،قابل استعلام و بروز رسانی می باشد.
⏪️ برای بازدید از فایلهای مشابه دیگر با ما تماس بگیرید.
مشاور خرید و فروش ملک در شیرگاه، مهدیه اسماعیلی