تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین باغ شهری 1000متری اهل بیت

فروش زمین باغ شهری 1000متری اهل بیت

1 سال پیش در صدرا-فارس

قیمت کل
7٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬100٬000 تومان
❎سلام و درود
❎فروش زمین باغ شهری فاز یک صدرا
قسمت اهل بیت فاصله تا بلوار اصلی شهید سلیمانی 150متر
❎جای بسیار عالی
❎سند اجاره ای از اداره اوقاف
❌فروش فوری فوری فوری زیر قیمت بازار❌

❎مشاور طاهری : املاک جهانگیری بلوار پاسداران روبروی پمپ گاز