ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش زمین بافت ویو دریاچه در لفور
1 هفته پیش در مرزیکلا
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
24,000,000 تومان
زمین در محیطی امن و آرام و جنگلی
در لوکیشنی برند ، منطقه زیبای لفور
مشخصات :
متراژ : 300 متر
بر زمین : 12 متر
نوع کاربری : بافت
چشم انداز : عالی و ابدی ویو دریاچه
انشعابات : سر زمین
توضیحات تکمیلی : این زمین ویودار جنگلی با ویوی دریاچه لفور می باشد، کنار این زمین هم ویلاسازی شده
از لوکیشن های توریستی نزدیک این زمین :
سد سنبل رود 10دقیقه
سدلفور : 5 دقیقه ، دریا : یک ساعت
و فاصله تا تهران :3ساعت و نیم
هر ملکی اینجا آگهی نمیشه!
«ما در دپارتمان املاک هشتگ ویلا همواره تلاش میکنیم تابهترین مشاوره را به شما عزیزان ارائه کنیم .» ️
️مشاور امور ملکی : محمد خسروی
#ویلا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت