تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش زمین تجاری سنددار

فروش زمین تجاری سنددار

1 هفته پیش در کیانشهر

متراژ
40
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏25,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏647,500,000 تومان
سلام فروش زمین تجاری 40متر سند تک برگ دارای آب و برق واقع در کیانشهر ::آماده ساخت برای مغازه
بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری و یا کسب کار
با پول یک ماشین پژو 207 صاحب یک ملک تجاری شوید لطفا برای اطلاعت بیشتر تماس بگیرید