تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین در دارایی

فروش زمین در دارایی

1 روز پیش در يحيي‌آباد تربت‌جام

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏19,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏19,387,000 تومان
املاک آهو مشاور رضا زنجانی
کارشناس امور ملکی تجاری کشاورزی

فروش ملک شما در 5 روز بطور قطعی
خرید ملک برای شما در نصف روز

متراژ 980 متر
دهنه 23 متر
پروانه 6 طبقه
و 27 واحد مسکونی
سند 6 دنگ
تنها یک زمین در تربت جام با این مشخصات وجود دارد
و اونم همین ملک هست.

مدیریت محترم خانم پهلوان
مشاور رضا زنجانی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

کارگزاری املاک آهو خانم پهلوان و آقای زنجانی