ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش زمین ،رویی بلندی ،تاپ لوکیشن
22 ساعت پیش در فاز 2 مهستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
5,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
27,804,000 تومان
املاک کارگزاری کوروش
יון
لذت معامله ای شیرین را با ما تجربه کنید. !! خرید، فروش، رهن اجاره !!
|فروش زمین تاپ لوکیشن فاز 2 محله 3
محله آرام
محله بسیار تمیز و مرتب
دسترسی پذیری فوق العاده به تمامی امکانات
فاصله ی کوتاه تا اتوبان مترو و مرکز شهر
زمین 205متر
ویو کاملا باز
رویی بلندی
عرض8٫5
موقعیت ساخت 2طبقه رویی همکف یا دوبلکس
در مجاورت بازار و مرکز خرید
افایلینگ قوی منطقه امور ملکیتان را به ما بسپارید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت