تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین شرف آباد جنب شهرک مخابرات

فروش زمین شرف آباد جنب شهرک مخابرات

1 هفته پیش در یاسوج

قیمت کل
‏1,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,400,000 تومان
باسلام

⚡️مشاورین املاک نیک سیرت = فرصت های خوب برای گام های بلند

✅️زمین جنب واگذاری مخابرات شرف آباد
✅️متراژ : 200 متر
✅️فاصله 50 متری با امکانات
✅️خیابان 8 متری
✅️مالکی ، مالک معتبر
✅️قواری کناری زمین ساخته شده

⚡️⚡️قیمت مناسب و فرصت عالی جهت سرمایه گذاری ⚡️⚡️

جهت ارائه اطلاع بیشتر به صورت حضوری یا تماس در خدمت شما هستیم.