تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین شسته رفته ساحلی/پرداخت اقساطی

فروش زمین شسته رفته ساحلی/پرداخت اقساطی

1 روز پیش در چاف و چمخاله

قیمت کل
‏630,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏3,315,000 تومان
⭐انبوه سازان املاک بزرگ پردیس

◼زمین با متراژ 190 متر
◼با بر 11 متر
◼قطعه بندی شده
◼سرمایه گذاری پرسود
◼دارای کوچه 8 متری
◼ثبت سیماک شخصی به نام خریدار
◼دارای کدرهگیری هولوگرام دار
◼با مهر و تائیدیه شهرداری
◼دارای تمام مدارک معتبر / بنچاق / نسق
◼ارائه مبایعه نامه سربرگ دار مجموعه پردیس

✔همراه اقامت یک روزه رایگان برای مشتریان عزیز

جهت مشاوره و بازدید تماس بگیرید
مشاور فروش : خانم نیک قلب