تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین فرهنگیان با ضابطه M4

فروش زمین فرهنگیان با ضابطه M4

2 هفته پیش در فرهنگیان

قیمت کل
‏21,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,000,000 تومان
⚜️به نام خالق یکتا ⚜️

زمین 300متری
عرض 10
پاک و معاف از سهم خدمات
فروش واحد 80

❇️بهترین فرصت برای سرمایه گذاری و ساخت ❇️

مشاور شما : نیازی

آدرس املاک: شهرک فرهنگیان بلوارپوربهمن نبش کوچه7 املاک مویدی