تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین مسکونی 116 متری

فروش زمین مسکونی 116 متری

1 روز پیش در لنگرود

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏2,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏22,844,000 تومان
با املاک قصرآبی خرید مطمئن فروش آسان دارید
کد 1346
کاربری مسکونی
متراژ 116 با بر 8 متری
سند تک برگ
آدرس ملک آنسرمحله
املاک قصرآبی مهندس حسینی
آدرس املاک خیابان واحدی جنب میدان 9دی
با مدرک درجه یک و گواهینامه مهارت املاک از سازمان فنی حرفه ای کشور
بیش از 20سال سابقه