تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش زمین مسکونی باپروانه درگلمکان

فروش زمین مسکونی باپروانه درگلمکان

1 هفته پیش در فرهنگ

متراژ
920
ساخت
1403
متراژ زمین
920
قیمت کل
‏16,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,608,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
فروش زمین مسکونی باپروانه ساخت درمحله جدید شهرگلمکان به متراژ 920متر واقع درویلا شهرگلمکان طرح جدید شهر عقب نشینی شده وخیابان 12متری درامام رضای 11 هزینه شهرداری پرداخت شده.