ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش زمین مسکونی تجاری
22 ساعت پیش در چابهار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
40,540,000 تومان
کد فایل: 3283
مشخصات کلی
مساحت زمین: 740 متر مربع
(خیابان عریض با تردد بالا – مناسب کاربری تجاری)
عرض ملک: 12
وضعیت و کاربری
نوع کاربری: مسکونی و تجاری (دو کاربری
وضعیت سند: سند رسمی، شش دانگ، تک برگ
امتیازات موجود: آب و برق متصل
مزایا و پتانسیل سرمایه گذاری
مناسب برای ساخت فروشگاه، مجتمع اداری تجاری یا آپارتمان های مسکونی لوکس
دید و دسترسی
زمین هموار و آماده برای شروع عملیات ساخت وساز بدون نیاز به آماده سازی سنگین
قیمت هر متر مربع: 45000000
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت