تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین مسکونی/دوبر/سند تک برگ /املاک بهزاد

فروش زمین مسکونی/دوبر/سند تک برگ /املاک بهزاد

19 ساعت پیش در رودسر

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏9,380,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,975,000 تومان
247 متر زمین
دونبش
سند تک برگ
کاربری مسکونی
تراکم مجاز 3 طبقه
موقعیت مکانی عالی برای ساخت آپارتمان و سرمایه گذاری
امتیازات پای زمین
لوکیشن مناسب
واقع در محدوده شهرک انصاری

✔️ با ما، خانه ی رویایی خود را به سرعت پیدا کنید و فروش خانه ی خود را به صورت مطمئن انجام دهید. با تجربه ی ما، بهترین گزینه را دارید✔️

✅️موارد مشابه دیگر نیز موجود میباشد جهت اطلاع از سایر موارد تماس حاصل نمایید.

املاک بهزاد

⭕آدرس دفتر : گیلان رودسر شهرک انصاری نبش بوستان 10
◻️ملک خود را با مشاوره املاک ما خریداری کرده و یا به فروش برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید