تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین مسکونی دوردیوار

فروش زمین مسکونی دوردیوار

1 سال پیش در ماسال

قیمت کل
520٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬466٬000 تومان
بنام خدا
فروش زمین مسکونی
متراژ کل 150متر
☎️ ***********سیدعلی موسوی
محل کار:شهرستان صومعه سرا _شهرطاهرگوراب_ نبش خیابان خیرخواه پلاک6املاک برادران