ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش زمین مسکونی عالیشهر
2 هفته پیش در بوشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
12,681,000 تومان
درود
✅ایران املاک✅
♨️فروش زمین عالیشهر فاز چهار به متراژ 276 متر زیر بنا 135 متر
امکانات:
✨فنداسیون کف و سقف
✨دیوار های حیاط تکمیل شده
✨پیشرفت پروژه چهل درصد
♨️قیمت:3/500/000/000
✅برای مشاهده فایل های مشابه به پایین صفحه قسمت تمام آگهی ها مراجعه کنید.
✅آدرس ما:عالیشهر بلوار خلیج فارس نرسیده به میدان بنه گز روبروی مخابرات (ایران املاک)
♨️مدیریت کاظم جمالی
♨️مشاور علیرضا سکانگیر
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت