تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین مناسب تولیدی وانباری وغیره

فروش زمین مناسب تولیدی وانباری وغیره

2 هفته پیش در جعفرآباد اخوان

قیمت کل
‏1,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏9,722,000 تومان
✅فروش یک قطعه زمین به متراژ
✅144متر/قابلبت تراشکاری/تولیدی

✅ سیاوش حداد