تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین مناسب ساخت و ساز

فروش زمین مناسب ساخت و ساز

11 ماه پیش در اسلام آباد غرب

قیمت کل
3٬880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬758٬000 تومان
فروش زمین مسکونی
به مساحت : 145 مترمربع

آدرس : فرهنگیان

موقعیت : جنوبی

مشخصات : بر زمین 10متری _ معبر10متری

سنددار : ✔️ تک برگ

قیمت : 3،880،000،000
تخفیف هنگام قرارداد

برای کسب اطلاعات و پیشنهاد مورد های مشابه تماس بگیرید یا به دفتر املاک واقع در اسلام آبادغرب _خیابان فکوری(پشت گاراژ الماسی) مراجعه نمایید.
طاهری
لینک کانال املاک امین
amlak_amin3388