تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین واگذاری آموزش وپرورش دنا/روبروی زندان

فروش زمین واگذاری آموزش وپرورش دنا/روبروی زندان

2 هفته پیش در یاسوج

قیمت کل
‏435,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,416,000 تومان
فروش فوری زمین واگذاری آموزش و پرورش دنا
قطعه 171
متراژ 180 متر
خیابان 10متری
دارای موقیعیت شمالی و لوکیشن خاص و نزدیک به ورودی اصلی
مدارک: برگ سبز واگذاری + وکالت قطعی
فروش فقط به صورت نقدی

☎️جهت بازدید و مشاوره تخصصی تماس بگیرید

⚜املاک نیک سیرت