ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش زمین ویلایی بارانلو شربت باشی
1 هفته پیش در خسروشاه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
450
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
3,333,000 تومان
فروش فوری زمین ویلایی بارانلو شربت باشی
✅ بارانلو شربت باشی
✅ کاربری ملک:ویلایی
✅ تمامی انشعابات جلوی قطعه میباشد
✅متراژ:450متر مربع
✅ بر قطعه: 18متر
✅ وضعیت سازه ای: بدون سازه
✅ 450متر مربع
قیمت گذاری استثنایی:
قیمت ملک به دلیل نیاز فوری فروشنده، پایین تر از قیمت واقعی منطقه تعیین شده است
⏳فرصت محدود – ویژه خریدار واقعی**
توجه:
به پیام پاسخ داده نمی شود —فقط تماس تلفنی
ویژه خریداران واقعی و سرمایه گذاران محترم
بازرگانی املاک جهانگیری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت