تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین کلنگی 292متر/دانشگاه/کدآگهیM094

فروش زمین کلنگی 292متر/دانشگاه/کدآگهیM094

1 هفته پیش در قزوین

قیمت کل
‏71,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏244,863,000 تومان
⚜️ درود سپاس ⚜️
⚜️ کد آگهی ـ M094 ⚜️
✳️ مشخصات زمین کلنگی دارای آپارتمان قابل سکونت دانشگاه:
⚡ متراژ کل زمین 292 متر
⚡ ابعاد زمین 11×26/54
⚡ دارای 6 واحد آپارتمان حدوداً 105 متری
⚡ واحد ها 2 خواب
⚜️ فروشنده واقعی ⚜️
⚜️ کارشناس خرید و فروش یا رهن و اجاره یا مشارکت در ساخت مسکونی و تجاری و صنعتی خودتان را با تیم مهندسین مجرب ایران مال در میان بگذارید ⚜️
⚜️ کارشناس خرید و فروش ـ قدیری ⚜️
⚜️ املاک ایران مال ⚜️