تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین کلنگی با پروانه

فروش زمین کلنگی با پروانه

2 روز پیش در معالی‌آباد

قیمت کل
‏162,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏231,428,000 تومان
درود
یک قطعه پلاک 700 متری
عرض 20
درب از ساختمان
ضابطه ام 6 روی همکف
واقع در میدان احسان معالی آباد میباشد
پروانه گرفته شده ،اماده ساخت با توجیه ساخت بالا
دانشمند هستم
دفتر املاک ملک اینجا فرهنگ شهر