تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین کوچه ویلا فرح آباد

فروش زمین کوچه ویلا فرح آباد

1 روز پیش در آبادان

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏36,666,000 تومان
⚜️یکی از بهترین لوکیشن های فرح آباد⚜️
متراژ : 450 متر✅
پروانه ساخت - برای 15 واحد✅

پروانه و نقشه باید تمدید شود✴️

املاک مهندسین⚜️
جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر املاک ما: ایستگاه 3 ، روبه روی فرمانداری و بنیاد مسکن جنب گلفروشی - بهترین بهار منطقه قدس