تائید

فروش زمین

1 روز پیش در زاهدان

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏3,000,000 تومان
به نام سازنده جهان هستی

انتخاب بر اساس توانایی شما هنر ماست

مشخصات زمین

✅خیابان اصلی کامبوزیا
✅زمین دو نبش
✅متراژ 8000 متر
✅دور تا دور چهار دیوار
✅دو سرویس خونه داره
✅داری یک عدد سوله بزرگ
✅ زمین برا بلوک زنی امتیاز برق داره
✅ یک عدد چاه ابی هم داره

آدرس مراجعه حضوری : نبش معلم 13 املاک دشت لوت