تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش زیر زمین تجاری در فرهنگیان فاز2

فروش زیر زمین تجاری در فرهنگیان فاز2

3 روز پیش در کرمانشاه

متراژ
215
ساخت
1401
قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,395,000 تومان
طبقه
زیرهمکف
یک باب زیر زمین 215متری با کاربری تجاری دارای سند تک برگ بادو پارکینگ اختصاصی انباری اختصاصی سرویس بهداشتی بسیار شیک بفروش میرسد