تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش زیر همکف 35متری در آزادگان احداثی

فروش زیر همکف 35متری در آزادگان احداثی

1 هفته پیش در ملارد

متراژ
35
ساخت
1393
قیمت کل
‏350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,000,000 تومان
طبقه
زیرهمکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
واحد آپارتمان به متراژ 35 مترمربع
فروش فوری و قیمت خیلی مناسب
جهت بازدید از فایلهای ما به آگهی های کسب کار در پائین صفحه لطفا مراجعه و دیدن فرمائید.
دارای اخذ کدرهگیری و وکالت محضری
کارشناس امور ملکی شما : محمدپور
دارای مجوز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک
عضو رسمی اتحادیه ملارد کد عضویت : 498
☆☆☆☆☆ آژانس مسکن طاها ☆☆☆☆☆
آدرس دفتر : سرآسیاب ، خیابان دکتر حسابی ، خ اطلس غربی ، نبش کوچه 45 ، پلاک 2295