تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش زیر پله گلهایی شمالی

فروش زیر پله گلهایی شمالی

2 روز پیش در نسیم شهر

متراژ
5
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏780,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏156,000,000 تومان
زیر پله به متراژ 5 متر بر خیابان
بر زیر پله 1/30
خیابان 16 متری گلهایی شمالی
اب برق
ساختمان را خودم ساختم اگر مایل باشید مغازه کنار ملک را هم به متراژ 106 متر میفروشم
قولنامه ای هست