تائید

فروش زیرزمین 162 متر

1 هفته پیش در مشکین‌دشت

متراژ
162
ساخت
1394
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏3,726,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏23,000,000 تومان
با سلام
فروش زیرزمین به متراژ 162 متر
بر خیابان قدس شریف (نبش قدس 12)
ارتفاع 3 متر
چون سقف زیرزمین یک متر از کف خیابان بالاتره دو نبش نورگیر شده
دو طرف سراسری به ارتفاع 30 سانتیمتر شیشه خور هست زمانی که برق قطع میشه کار تعطیل نمیشه
آب و برق اختصاصی
موقعیت عالی ، ماشین باری راحت تا دم در میره
کف و دیوارها تا سقف سرامیک
بدون نم و رطوبت
مناسب برای انواع شغل حتی برگزاری کلاسهای آموزشی ،چون عمقش از کف خیابان فقط دو متره

معامله با واحد و ماشین هم دارم(واحد فقط مشکین دشت)

اجاره داده شده 350 میلیون پیش و 8 میلیون کرایه ماهانه
ملک قولنامه ای
قیمت متری 23 تومن
با سپاس از سایت دیوار
یا علی