تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش ساختمان دو طبقه راه جدا

فروش ساختمان دو طبقه راه جدا

1 هفته پیش در باسمنج

متراژ
112
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,107,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش ساختمان دوطبقه واقع در باسمنج میدان امام علی کوچه سالار ملی
هردو طبقه به صورت تکی و یکجا به فروش می رسید
راه هرکدام از طبقه ها جدا هست
انشعابات آب هر طبقه جداگانه، انشعاب گاز و برق مشترک می باشد
کل متراژ زمین 112متر می باشد که 100متر زیر بنا می باشد
هر دو طبقه دارای 12متر بالکن می باشد
قطعه جنوبی نور گیری از هر دو سمت ساختمان می باشد
هر طبقه دارای یک انباری کوچیک نیز می باشد
پارکینگ ندارد
دو خواب
کوچه شش متری
طبقات به صورت همکف و اول
سند قولنامه ای
سال ساخت 1395