تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش سالن تمام بهداشتی 280 متر

فروش سالن تمام بهداشتی 280 متر

2 هفته پیش در تبریز

متراژ
280
ساخت
1400
اتاق
2
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,428,000 تومان
فروش سالن تمام بهداشتی حدودا 280 متر در کندرود
عرصه واعیان 280 متر
امتیازات برق 3 فاز واب ،گاز
سالن کاملا بهداشتی ومرتب
دارای دفتری حدودا 20متر
دارای تمامی مجوزها از دهیاری کندرود
مسیر آسفالت وتریلی رو
آدرس دهی ولوکیشن عالی
مناسب برای ایجاد انواع شغلها
سالن در متراژهای متعددو مختلف در مسیرهای
جاده تهران ،شاهین شهر ،میدان ،داخل کوی های صنعتی ،کرکج ،کندرود ،سعیداباد و.....
برای انواع شغلها جهت خرید وفروش ،رهن واجاره
درگروه مشاورین املاک انا